17

Tuesday, July

Mieszkania nowe Kraków Bronowice i nowe mieszkania Poznań

Piana poliuretanowa
 /  /  /  / Piana poliuretanowa
Piana poliuretanowa

Piana poliuretanowa

Piana poliuretanowa
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Czym ocieplić budynek?

W marketach i sklepach budowlanych można znaleźć szereg materiałów stworzonych z myślą o profesjonalnych ociepleniach budynków. Prym na sklepowych półkach wiedzie jednak piana poliuretanowa – obecnie uważana za najtrwalszy i najbardziej funkcjonalny produkt przeznaczony do wykonywania dociepleń.

Uniwersalność pianki poliuretanowej
Swoją popularność pianka PUR zawdzięcza swoim naturalnym właściwościom. Jest ona przystosowana do pokrywania każdego rodzaju powierzchni – od zupełnie gładkich po nierówne i naznaczone spękaniami. Dzięki temu może służyć jako świetny materiał ociepleniowy zarówno dla nowych budynków, jak i podczas remontu starszych budowli.

Oszczędność
Docieplenie z pianki poliuretanowej jest także niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem. Odpowiednio ocieplony budynek pozwala zapobiegać utratom ciepła, a pianka PUR jest mistrzem w tej dziedzinie – dzięki niej można zaoszczędzić od 30 do nawet 50 procent ciepła. Ma to bezpośredni wpływ na zmniejszenie wydatków związanych z zakupem opału.

źródło: http://porownywarka-ac-oc.pl

About the author:

Related posts
Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Lampa wisząca Gracia 40cm, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Vetrex Radom okna, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, mezoterapia vivaderm, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, akcesoria do łazienki Apavisa