23

Saturday, June

Mieszkania nowe Kraków Bronowice i nowe mieszkania Poznań

Podłoga żywiczna
Podłoga żywiczna

Podłoga żywiczna

Podłoga żywiczna
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Co robi projektant wnętrz

Hej! Jestem architektem z wykształcenia, architektem po skończonej Politechnice, a nie Akademii Sztuk Pięknych, jednak podczas studiów okazało się, że moją największą pasją są wnętrza. Chciałabym opisać więc wam krótko czym zajmuję się codziennie.

Dzisiaj na przykład przyszedł do mnie inwestor, który prosił mnie o rady, które pomogą mu przy remoncie mieszkania. On i jego żona chcieliby wymienić stare, niemodne już panele na coś nowoczesnego, odświeżyć ściany, raczej pozostając przy starych meblach. Być może edytowaliby nieco oświetlenie, zmieniając kinkiety i lampy stojące. Zaproponowałam więc przemalowanie ścian z beżu na modną ostatnio szarość, do której świetnie sprawdzą się dobrane przeze mnie neonowe akcenty kinkietów. Powiedziałam im też, że błyszcząca podłoga żywiczna sprawdzi się idealnie i nada wnętrzu lekkości oraz wrażenia czystości, poza tym będzie łatwa w umyciu i świetna cenowo.

Aranżacja wnętrz to wspaniała zabawa i im dłużej pracuję w ten sposób, tym więcej mam pomysłów i chęci do pracy.

About the author:

Related posts
Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, Izolacja poddaszy pianką poliuretanową lublin, Maty ESD, kontenery na odpady budowlane Szczecin, Hale o konstrukcji stalowej. Poradnik projektanta, hurtownia kwiatów sztucznych szczecin, , Szamba Betonowe Maków Mazowiecki, szamba betonowe białystok, gruntowy wymiennik ciepła GWC